Infekcie mocovych ciest
Dobry den,
Pred 6 rokmi sme sa zacali snazit o otehotnenie. Odvtedy mavam opakovane zapaly mocovych ciest. Zistili sme, ze manzel ma v ejakulate bakterie e-coli, posledne uz aj citrobakter koseri a freundii a klebsielu oxytoca. On je ale bezpriznakovy. Ja mam nutkanie a palenie/ rezanie v podbrusi + zmeneny zapach mocu. Nalez ecoli aj v posve. V minulosti sme to skusali preliecit antibiotikami, ale manzelovi nezaberaju, hoci kultivacia ukazuje citlivost. Teraz uz skusame homeopatika - tie zabrali ciastocne, ajurvedske pripravky giloy a neem, d-manozu. Bojim sa mat nechraneny styk, aby sme si to nepodavali navzajom stale dookola. Tak vsak neotehotniem. Ak by som otehotnela s infekciou, mohlo by to poskodit plod? Zaroven nechcem pocas tehotenstva uzivat atb. Psychicky ma to dost ubija. Skusila som uzivat aj grep plus oreganovy olej, ale nepomohlo. Vsimla som si Vasu antibakterialnu kuru K18. Bolo by to nieco pre nas? Mohla by zabrat aj na ecoli?
Vopred Vam dakujem. Gabika
Gabe
1232
6
9.9.2020
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
gabe
11.9.2020 16:12
Este sa chcem opytat, ci je pri akutnej ale znesitelnej infekcii nevyhnutne vybrat antibiotika. T.j. masivny nalez ecoli v moci aj zmeneny zapach mocu, ale utlmene priznaky. Alebo sa to da vyriesit tinkturami? Chceme sa pokusat o tehotenstvo, tak by som nerada atb.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná
(admin)
12.9.2020 0:11
Ak ide o silný zápal, prípadne ecoli atb sú v poriadku. Ako podpornú liečbu odporúčame gemmoterapiu a raw probiotiká na močové cesty berte počas celej doby, ako užívate atb aj po ich užívaní. Po doužívaní celej kúry ešte aspoň 2 mesiace obličkovú zmes T23 a stop kok. Prajeme veľa zdravia
gabe
12.9.2020 23:48
Dakujem za odpoved. Prosim, ktoru kuru z gemmoterapie mate na mysli? Antibakterialnu K18 alebo mocove cesty a ladviny K01?
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná
(admin)
16.9.2020 22:47
Dobrý deň, odporučili sme Vám kombináciu tinktúr obličková zmes T23, kapucínka T21, vres-pichliač-nechtík T44 a stop kok. Nie je to ani jedna z kúr, ktoré ste napísali. Je to špeciálne zostavená kúra pre Vás. K nej raw probiotiká na močové cesty. Môžete pridať 100% prírodnú šťavu z brusnice. Prajeme veľa zdravia
gabe
18.9.2020 20:00
Je dana kura prosim vhodna aj pre manzela? Jeho problem je chronicky ako popisane vyssie. Dakujem.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná
(admin)
23.11.2020 12:38
Samozrejme, aj pre manžela. Aj probiotiká sú vhodné preňho, hoci je napísané, že pre ženy. Sú obohatené o brusnice. Veľa zdravíčka
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie